Відпочинок з насолодою

Неймовірна Чехія

Запрошуємо вас відправитися в найповніший тур по Чехії, країні витончених веж, пряникових будиночків, відмінної кухні і кращого у всій Європі пива. Вас чекає 6 ночей в чудовій Празі, улюблений курорт європейської еліти- Карлові Вари, відвідування старовинних чеських замків і багато іншого в насиченої екскурсійної програми.Звичайно, для отримання максимального задоволення від подорожі, дорога і готелі повинні бути комфортними. Саме тому ми представляємо Вам оновлений тур Чеські етюди.Під час цього туру Вас чекають комфортний переїзд на Інтерсіті + з Києва до Перемишля (Польща), тим самим значно скорочуючи переїзд на автобусі. Всього 7 годин 40 хвилин в дорозі!

У вартість входить:


-7 ночей в готелі 3*

- Харчування

- Проїзд комфортабельним автобусом

- Екскурсійне обслуговування

У вартість не входить:


-ж/д проїзд

-проїзд в громадському транспорті

-додаткове харчування

-додаткові екскурсії

Маршрут туру:


Київ - Львів - Краків - Прага - Чеський Крумлов - Дрезден - Краків - Львів - Київ


День 1:Київ-Львів-Пшемисль-Краків


Виїзд з Києва о 6:00 в Пшемисль поїздом № 705 (Інтерсіті).


День2: Краків


Вільний час в Кракові.Виїзд до Праги в 14:00.Поселення в готель. Ночівля в Празі.


День3: Прага


Сніданок. Прага і тільки Прага! Пішохідна екскурсія по Празі.Ви побуваєте в найкрасивіших місцях Праги: на Вацлавській і Староместской площах, на Карловому мосту. Ви побачите Порохові ворота, Ратушу і знаменитий Орлой - Астрономічний годинник, Тинський собор, будинок, де народився письменник Франц Кафка, храм Святого Мікулаша, Паризьку вуличку, Єврейський квартал, площа Хрестоносців з червоною зіркою. А так же Королівське місто Градчани.На Карловому мосту, приклавши руку до скульптури Яна Непомуцького, Ви зможете загадати бажання, яке, згідно з легендою, має обов'язково збутися.Вільний час.
Можете відвідати музеї А. Мухи та Ф. Кафки, Національну галерею і багато інших чудових місць. Вас чекають смачні страви національної кухні в ресторанах і барах, а також буде можливість здійснити шопінг. Незабутні враження чекають кожного, хто прийме пропозицію на кораблику по річці Влтава.
Ночівля в Празі.


День4: Прага


Вільний час


День5: Дрезден


Сніданок.Факультативна екскурсія в Дрезден - столицю Саксонії, Німеччина (40 євро).Місто великої історії і всесвітньо відомих колекцій шедеврів живопису та ювелірного мистецтва, порцеляни. Оглядова екскурсія: Театральна пл., Цвінгер, Палац Георгенбау, Палацова церква, Фрауен Кирхе і ін. У Вас буде можливість відвідати Дрезденську картинну галерею, (вхідний квиток 10 євро), Скарбницю Зелені Склепіння, а також інші музеї.Вільний час. Повернення в Прагу. Ночівля.


День6: Прага


Вільний час


День7: Прага-Краків


Сніданок.Вільний час в Празі.Виїзд до Кракова о 14:00. Прибуття до Кракова близько 22:00.Поселення в готель. Ночівля в Кракові.


День8: Пшемисль-Львів-Київ


Сніданок.Переїзд в Перемишль.Відправлення поїзда Інтерсіті (№705) о 15:42. Проходження паспортного і митного контролю в поїзді.Прибуття до Києва - 23:53 (за розкладом).


Вартість туру від 349 євро